+38 (050) 380-60-68 - готель
+38 (050) 311-50-73 - ресторан

Пляжний волейбол у комплексі за Києвом "Едем"

Гра у волейбол на свіжому повітрі.

Пляжний волейбол кожного дня набирає все більше популярності. Цього сезону на території, прилеглій до відкритого басейна, для вас обладнано волейбольну площадку на відкритому повітрі.

 

1 травня відкриття літнього сезону! Запрошуємо на відкриту площадку для пляжного волейболу.

заміські комплекси київ

Грайте разом з нами…

… на професійному рівні

Пляжний волейбол  — популярний вид спорту, гра на розділеному високою сіткою піщаному майданчику, в якій дві команди, що знаходяться по різні сторони сітки, перекидають через неї м'яч, як правило, руками, з метою приземлити його на чужій половині і не допустити падіння м'яча на своїй половині майданчика.

… відпочивайте зі задоволенням

Пляжний волейбол - чудовий різновид активного відпочинку, кращий спосіб підтримати свою фізичну форму під час відпочинку. У пляжному волейболі гравці постійно знаходяться в русі, а це не тільки допомагає підтримувати форму, а й приносить масу задоволення.

… відпочинок не буде нудним

Якщо Ви вирішите продовжити розваги, ми запропонуємо Вам провести залишок вечора в нашій сауні або пограти на більярді. А якщо Ви не захочете повертатися в метушливе місто, то у Вашому розпорядженні чудові готельні номери і окремі котеджні будиночки. Ми подбаємо і про Вашу машину. Вона проведе час на безкоштовній стоянці під охороною.

Пляжний волейбол - - весело і з користю…

 

… для себе 

Вчені довели, що активний відпочинок знижує ризик серцевих нападів і подовжує термін життя. Ми не тільки надаємо Вам можливість розслабитися, а й допомагаємо із задоволенням піклуватися про Ваше здоров'я.

… для друзів та колег

Командні ігри згуртовують людей, налаштовують до більш відвертого і близького спілкування. Тому пляжний волейбол - відмінний спосіб підняття корпоративного духу і зміцнення відносин в колективі.

Пляжний волейбол

UK
RU EN